Натоварувач со тркала VOLVO L40B

PDF
38.900 €
Нето цена
≈ 44.050 US$
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел L40B
Тип натоварувач со тркала
Година на производство 2008
Работни часови 8325 м/ч
Локација Финска Kärsämäki
Датум на објавување јун 26, 2020
Autoline ID KD20066
PDF
Опис
Брзина 25 км/ч
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја жолт
Дополнителни информации: Фински
Country: Finland
Käyttöohjekirja
Ce
Rekisterissä
Renkaat n.80%
Hydraulinen pikaliitin Volvo BM
Maakauha
2kpl lisähydrauliikat
25km/h malli
Työkuntoinen asiallinen kone
Sijainti Kärsämäki
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи