Натоварувач со тркала VOLVO L150E

PDF
40.000 €
≈ 44.060 US$
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел L150E
Тип натоварувач со тркала
Година на производство 2005
Работни часови 18843 м/ч
Нето тежина 26100 кг
Локација Италија Bra
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 33729
PDF
Мотор
Марка Volvo
Сила 210 kW (286 кс)
Број на цилиндри 6
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN L150EV9237
Дополнителни информации: Англиски
A/C CAB-BILEVER-BOOM SUSPENSION-SELFGREASE-QUICK COUPLER-STD BUCKET
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи