Мотор THERMO KING Slx за разладен уред THERMO KING

PDF
PDF
1.500 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип мотор
Година на производство 2012
Локација Полска Słubice
Датум на објавување сеп 06, 2021
Autoline ID QE26719
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи