Мотор Detroit Diesel S50 за автобус

PDF
PDF
4.250 US$
Нето цена
≈ 3.946 €
Контактирајте го продавачот
Тип мотор
Локација Мексико Chihuahua
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 7845
Опис
Гориво гас
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Мотор Detroit Diesel S50 за автобус

Шпански
precio: $ 4,250.00 USD, precio negociable mas IVA
MOTOR S50 A GAS LP
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи