Мини комбе PEUGEOT Partner

PDF
850 €
≈ 959,60 US$
Контактирајте го продавачот
Марка PEUGEOT
Модел Partner
Тип мини комбе
Година на производство 01/2003
Километража 170000 км
Седишта 4
Локација Литванија Radviliškis
Датум на објавување јул 02, 2020
Каталошки број на продавачот 404762
PDF
Мотор
Гориво дизел
Зафатнина 1900 cм³
Менувачи
Тип рачен
Сопирачки
ABS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Воздушно перниче
Електрично подигање на стакла
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN 09439
Боја портокалов
Дополнителни информации: Литвански
Vardas: Leonas Speičys
Kontaktinis Telefonas: +37061561000
Kontaktinis El Pastas: leonas@mkauto.lt
Duru Skaicius: 4/5
Modifikacija: 1.9
Vairo Padetis: Kairėje
Dauzta Tr Priemone: Be defektų
Transmisijos Tipas: Priekiniai
Ratlankiai: R14
Lietuvoje neeksploatuotas
neeksploatuota lietuvoje
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи