Мини багер VOLVO ECR 88

PDF
28.900 €
Нето цена
≈ 31.330 US$
34.680 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел ECR 88
Тип мини багер
Година на производство 2012
Работни часови 8100 м/ч
Нето тежина 9150 кг
Локација Словенија Mengeš
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID YA16587
PDF
Оски
Гумени гасеници
Дополнителна опрема
Хидрауличен чекан
Хидраулика за хидрочекан
Систем за брза замена
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Опис
Боја жолт
Дополнителни информации: Германски
Nove gosenice,cena stroja je z eno izkopno žlico,kladivo,grajfer,hidravlična škarpirka z doplačilom.
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
captcha
Слични огласи