Мини багер BOBCAT E26

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка BOBCAT
Модел E26
Тип мини багер
Локација Обединето Кралство Madley
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 535
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
On Site: Yes
Bobcat E26 Mini Excavator
2016
ACRA14229 + Quick Hitch
4 Buckets & Grading Blade
On Site
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи