Менувач RENAULT B18200R42 за камион

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Тип менувач
Локација Португалија ARGONCILHE
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот PAV2 E1-G
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Португалски
+ info não hesite em nos contactar

Temos todo o tipo de peças de pesados para as marcas Volvo, Daf, MAN, Scania, Mercedes, Renault, Iveco, ZF entre outras.
Mais informação não hesite em nos contactar.
Exportamos para fora

Manaiacar .


We have all kind of spare parts and complete trucks for the brands Volvo, Daf, MAN, Scania, Mercedes, Renault, Iveco, ZF and more
We export worldwide
For more information dont hesitate in contacting us .
ManaiaCar.
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи