Менувач MERCEDES-BENZ G60-6 за камион MERCEDES-BENZ Atego 815

PDF
803,80 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
720 GBP
≈ 906,40 US$
669,83 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип менувач
Број на дел 093395
Година на производство 2002
Локација Обединето Кралство Bridlington
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот TGCGME-T-001
PDF
Опис
Број на преноси 6
Тип на менувач рачен
Менувачи
Број на преноси 6
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
Mercedes Atego 815 Manual Gearbox Type G60-6 (6 Speed)

Part No. 093395

Year: 2002

Price Displayed is for GBP £
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи