Механичка прецизна сеалка JOHN DEERE 7000

PDF
13.000 US$
Нето цена
≈ 11.580 €
Контактирајте го продавачот
Марка JOHN DEERE
Модел 7000
Тип механичка прецизна сеалка
Година на производство 05/2004
Локација Украина Суми
Датум на објавување јун 26, 2020
Autoline ID LV13058
PDF
Опис
Број на редови 8
Простор помеѓу редови 70 мм
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја жолт
Дополнителни информации: Руски Украински
Сеялка Джон Дир 7000
После реставрации
Новые баки под удобрения
Электроника
Новые цепи
Новая резина
Доставка
Сівалка Джон Дір 7000
після реставрації
Нові баки під добрива
електроніка
нові ланцюга
Нова гума
доставка
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи