Машина за дупчење SOILMEC SM5

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка SOILMEC
Модел SM5
Тип машина за дупчење
Година на производство 2012
Работни часови 1858 м/ч
Локација Италија SPELLO (PG)
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID QN21603
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски Француски
Soilmec SM-5
Manufactured in 2012
Working hours 1858 approx
Torque 820 daNm
Diam. max 220mm
Travel of the drilling head 2400mm for pipes long. 2000mm
Weight 5600 kg
Soilmec SM-5
Année fabrication 2012
Heures 1858 environ
Couple 820 daNm
Diameter max 220mm
Course de la tete de rotation 2400mm pour tiges long. 2000mm
Hydraulique commandes
Poids 5600 kg
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи