Машина за дупчење SOILMEC R622 HD

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка SOILMEC
Модел R622 HD
Тип машина за дупчење
Година на производство 2002
Локација Италија SPELLO (PG)
Датум на објавување денеска
Autoline ID WX20858
PDF
Опис
Длабочина на копање 40 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски Француски
SOILMEC R622 HD
Manufactured in1999
Kelly bar 4X10.5 m interlocking
New engine with only 4.500 wh
SOILMEC R622 HD
Année fabrication 1999
Kelly bar 4X10.5 m interlocking
Moteur neuf avec seulement 4.500 heures
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи