Машина за дупчење MAIT HR30

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка MAIT
Модел HR30
Тип машина за дупчење
Година на производство 2007
Работни часови 8000 м/ч
Локација Италија SPELLO (PG)
Датум на објавување мај 29, 2020
Autoline ID MP21603
PDF
Опис
Длабочина на копање 22 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски Француски
MAIT HR30
Manufactured in 2007
Working hours 8.000 aprox.
Interlocking kelly bar 22 m
With maintenance
MAIT HR30
Année fabrication 2007
Heures de travail 8.000 environ
Interlocking kelly bar 22 m
Entretien inclu
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи