Нови машина за дупчење GEAX EK60 P

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка GEAX
Модел EK60 P
Тип машина за дупчење
Година на производство 2018
Локација Италија SPELLO (PG)
Датум на објавување денеска
Autoline ID YQ15932
PDF
Опис
Длабочина на копање 28 м
Состојба
Состојба нов
Опис
Боја портокалов
Дополнителни информации: Англиски
New Multipurpose drilling rig in Pile version
GEAX EK60 P
Mounted on Hitachi Zaxis 130 or JCB JS130
Max depth 28 m
Max diam. 1200 mm
Pull up 180 KNm
Pull down 80 kNm
Weight 19 t
Possibility to add a CFA kit or DW kit
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи