Машина за дупчење GEAX EK 30

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка GEAX
Модел EK 30
Тип машина за дупчење
Година на производство 2019
Локација Италија SPELLO (PG)
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID JU19113
PDF
Опис
Длабочина на копање 16 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
Kelly piling rig, rubber tracks, dozer blade.
Telescopic round interlocking kelly bar max depth 16m
Assembly on JCB 65 C-1 Tier3 engine
Assembly on JCB 67 C-1 Tier4 final engine
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи