Машина за дупчење CASAGRANDE B125

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка CASAGRANDE
Модел B125
Тип машина за дупчење
Година на производство 2004
Локација Италија SPELLO (PG)
Датум на објавување мај 29, 2020
Autoline ID EY12169
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Италијански
Casagrande B125
Year 2004
Max. diameter 1500mm
New kelly bar 4 x 11 meters interlocking
Maximum depth 40 meters
Completely checked, with maintenance and repainted
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи