Огласот Мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C
Продадено
мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C
мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C слика 2
мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C слика 3
мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C слика 4
мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C слика 5
мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C слика 6
мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C слика 7
мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C слика 8
мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C слика 9
мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C слика 10
мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C слика 11
мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C слика 12
мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C слика 13
мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C слика 14
1/14
Марка Toyota
Модел Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C
Тип мал фургон
Прва регистрација 2013-11
Километража 150000 км
Седишта 3
Вкупна тежина 2932 кг
Локација Данска Esbjerg N
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 25484
Каросерија
Автоматска кука за влечење
Мотор
Сила 128 кс (94 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2932 cм³
Евро Euro 5
Филтер за дизел честички
Менувачи
Тип рачен
Сопирачки
ABS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Темпомат
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Централна брава
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2023-11
Дополнителни информации
Боја бел

Дополнителни информации — Мал фургон Toyota Proace 2.0D 128hk L2H1 A/C

Германски
Feature Sets:
Trailer coupling fix
Power Assisted Steering
Central locking
Speed control:
Cruise control
Climatisation:
A/C (man.)
Safety:
ABS
ESP

ONLY FOR EXPORT, for Danish prices check www.tjautomobiler.dk