Ладење на ладилникот на моторот за камион SCANIA

PDF
856,70 €
Нето цена
67.200 RUB
≈ 954 US$
Контактирајте го продавачот
Тип ладење на ладилникот на моторот
Каталошки број на оригиналот 1769997
Локација Русија пос. Орловские дворики, Нижний Н
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 41824
PDF
Состојба
Состојба половни
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи