Купе Audi A4 TFSI QUATRO

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
17.900 €
35.000 BGN
Контактирајте го продавачот
Марка Audi
Модел A4 TFSI QUATRO
Тип купе
Година на производство 05/2015
Километража 117000 км
Локација Бугарија София
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID TX27945
Мотор
Гориво бензин
Евро Euro 6
Менувачи
Тип автоматски
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
купе BMW 328 BMW 328 21.470 € Купе 2016 180000 км Бугарија, София
купе Audi A5 Audi A5 21.030 € Купе 2016 135000 км Полска, Kraków