Можеби ќе ве интересира
Затвори
SOIMA SGT 85
SOIMA SGT 85
38.000 €
SOIMA SGT 7018
SOIMA SGT 7018
80.000 €
SOIMA SGT 6015 TL
SOIMA SGT 6015 TL
74.000 €
FMGru
FMGru
69.000 €
LINDEN COMANSA
LINDEN COMANSA
40.000 €
BENAZZATO
BENAZZATO
60.000 €

Кула кран FMGru

PDF
кула кран FMGru
1/1
45.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка FMGru
Тип кула кран
Година на производство 04/2012
Носивост 4000 кг
Висина на подигање 22 м
Локација Турција
Датум на објавување вчера
Autoline ID XU24853
PDF
Опис
Дофаќач 30 м
Кабина
Клима уред
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
кула кран SOIMA SGT 85 SOIMA SGT 85 38.000 € Кула кран 2014 6000 кг Турција
кула кран SOIMA SGT 7018 SOIMA SGT 7018 80.000 € Кула кран 2008 10000 кг Турција
кула кран FMGru FMGru 69.000 € Кула кран 04/2011 8000 кг Турција
кула кран LINDEN COMANSA LINDEN COMANSA 40.000 € Кула кран 06/2007 55 kW Турција
кула кран BENAZZATO BENAZZATO 60.000 € Кула кран 2013 6000 кг Турција