Кука за влечење Ringfeder 4040/G150 за камион Renault VOLVO

PDF
PDF
709,90 €
Бруто цена
3.075 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип кука за влечење
Локација Полска Gwiździny
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID XU29540
Каросерија
Автоматска кука за влечење
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Кука за влечење Ringfeder 4040/G150 за камион Renault VOLVO

Полски
parts-type: pozostale
marka: other
Prowadzimy mobilny warsztat lokalizacja 13-300 obsługujemy odległość +/- 100KM od siedziby
delivery
BELKA ZACZEP HAK RINGFEDER 4040/G150 RENAULT VOLVO
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!