Кровен отвор INALFA 4-series 124 (01.95-12.04) за камион SCANIA 4-series 94/114/124/144/164 (1995-2004)

PDF
190 €
Тип кровен отвор
Каталошки број на оригиналот 1475697 1371500 1537969
Година на производство 1998
Локација Естонија Tallinn
Датум на објавување јан 17, 2021
Каталошки број на продавачот 1470849
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Руски
1475697 Electric Roof hatch SCANIA 4 -Series
Good condition, used
Vehicle Cm3: 11700
Vehicle Body: Truck
Vehicle Kw: 294
Vehicle Fuel: Diesel
Vehicle Cm3 Round: 12000
Vehicle Engine Code: DSC12.01
Vehicle Gearbox Code: GR900R
Vehicle Km: 746614
Vehicle Vin: XLER4X20004388733
марка: INALFA
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!