Косачка KUHN GMD 602 F

PDF
1.000 €
Нето цена
≈ 1.091 US$
1.190 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка KUHN
Модел GMD 602 F
Тип косачка
Година на производство 1999
Локација Германија Bückeburg-Rusbend
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот NIE2578382
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Германски
gebr. Kuhn Frontscheibenmähwerk
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи