Нови корпа за натоварувач skid steer loader

PDF
766,10 €
Нето цена
3.490 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за натоварувач
Година на производство 2017
Локација Полска Paniówki
Датум на објавување вчера
Autoline ID MN13858
PDF
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации: Полски
Łyżka do miniładowarki - Nowa
Łyżka ze złączem do miniładowarek o sterowaniu burtowym: BOBCAT, CAT, JCB, KOMATSU, VOLVO, AUSA i inne, Szerokość łyżki 190 cm, wysokość łyżki 77 cm, łyżka wzmacniana
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
Слични огласи
корпа за натоварувач JCB łyżka budowlana 1 m3
8
987,80 € PLN 4.500 PLN
Корпа за натоварувач
Капацитет на лопата 1 м³
Година 2019 Зафатнина Носивост
Полска, Rakoniewice
нови корпа за натоварувач KOŁASZEWSKI 2,5M SZUFLA DO ZIARNA 2,75 M3 -CLAAS
5
1.734 € PLN 7.900 PLN
Корпа за натоварувач
Капацитет на лопата 2.75 м³
Година 2018 Зафатнина Носивост
Полска, Główczyce
нови корпа за натоварувач JCB KOŁASZEWSKI 2.6M SZUFLA DO ZIARNA
4
1.833 € PLN 8.350 PLN
Корпа за натоварувач
Година 2018 Зафатнина Носивост
Полска, Główczyce
корпа за натоварувач NEW HOLLAND loeffl
3
4.200 € Без ДДВ
Корпа за натоварувач
Година 2015 Зафатнина Носивост
Полска, Gdańsk
нови корпа за натоварувач Metal-Technik GREIFSCHAUFEL/ SCHAUFEL/ Bucket/ Łycha 1,8 m
8
340 €
Корпа за натоварувач
Капацитет на лопата 1.8 м³
Година 2019 Зафатнина Носивост
Полска, Jedwabne
нови корпа за натоварувач Metal-Technik GREIFSCHAUFEL/ SCHAUFEL/ Bucket/ Łycha 1,2 M
8
290 €
Корпа за натоварувач
Година 2019 Зафатнина Носивост
Полска, Jedwabne
нови корпа за натоварувач Metal-Technik GREIFSCHAUFEL/ SCHAUFEL/ Bucket/ Łycha 2,2* M
8
415 €
Корпа за натоварувач
Година 2019 Зафатнина Носивост
Полска, Jedwabne
корпа за натоварувач JCB łyżka objętościowa
7
1.207 € PLN 5.500 PLN
Корпа за натоварувач
Капацитет на лопата 1.5 м³
Година 2019 Зафатнина Носивост
Полска, Rakoniewice
нови корпа за натоварувач Łyżka GREIFSCHAUFEL/ SCHAUFEL/ Bucket/ Łycha 1,4* M
8
310 €
Корпа за натоварувач
Капацитет на лопата 1.4 м³
Година 2019 Зафатнина Носивост
Полска, Jedwabne
нови корпа за натоварувач Metal-Technik GREIFSCHAUFEL/ SCHAUFEL/ Bucket/ Łycha 1,6* M
5
325 €
Корпа за натоварувач
Година 2019 Зафатнина Носивост
Полска, Jedwabne