Комплет за поправка LKW Bremsprüfstand Rollenprüfstand за камион

PDF
PDF
2.950 €
Нето цена
3.510,50 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип комплет за поправка
Каталошки број на оригиналот LKW Bremsprüfstand Rollenprüfstand
Година на производство 06/2015
Локација Германија Dettelbach
Датум на објавување јул 17, 2021
Autoline ID VK23428
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
LKW Bremsprüfstand Rollenprüfstand

Preis1.950 €
KategorieAndere Lkw über 7,5 t
Kilometerstand1.111 km
Erstzulassung12/2002
Baujahr2002
Länge: 124 cm
Breite: 72 cm
Höhe: 58 cm
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи