Комбе ладилник FIAT DUCATO L1H1 CHLODNIA CARRIER+230V

PDF
9.700 €
Нето цена
≈ 10.890 US$
11.931 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка FIAT
Тип комбе ладилник
Година на производство 2015
Прва регистрација 2015-10
Километража 154000 км
Седишта 3
Носивост 1120 кг
Вкупна тежина 3000 кг
Локација Полска Tarnobrzeg
Датум на објавување вчера
Autoline ID KB21564
PDF
Мотор
Сила 115 кс (85 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2000 cм³
Евро Euro 5
Менувачи
Тип рачен
Број на преноси 5
Сопирачки
ABS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Воздушно перниче
Патен компјутер
Имобилизатор
Авто радио
Греач на огледало
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Централна брава
Дополнителна опрема
Разладен уред
Марка CARRIER - XARIOS 200
Гориво електро
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи