Катализатор IVECO Daily - 2.3 3.0 за камион IVECO Daily VI

PDF
катализатор IVECO Daily - 2.3 3.0 за камион IVECO Daily VI
1/1
PDF
653 €
Бруто цена, ДДВ – 19%
548,74 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип катализатор
Број на дел 5801559180 F1CFL411E / F1CFL411F
Година на производство 2014
Локација Германија Berlin
Датум на објавување сеп 03, 2021
Каталошки број на продавачот REF-K2701-N.OE
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Hubraum: 2.3 / 3.0 D Euro 6
Artikelzustand: Fabrikneu
Garantie: 24 Monate
Marke: OE
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!