Autoline » Опреми » Опреми за камиони и приколкиКамиони монтирани кранКаросерии за киперМакариСистеми за рол киперХидраулични рампиРазладни уредиМенливи сандаци фургониКаросерии со рамна платформаКаросерии со церадаКаросерии на камион фургонПроменливи сандаци со церадаНастрешнициКаросерии на камион платформаКаросерии на ладилнициЦеради » КаросерииКамиони монтирани кранМакариХидраулични рампиРазладни уредиЦерадиКаросерии за киперСистеми за рол киперМенливи сандаци фургониКаросерии со рамна платформаКаросерии со церадаКаросерии на камион фургонПроменливи сандаци со церадаНастрешнициКаросерии на камион платформаКаросерии на ладилници » Каросерии на шлепување за камиониКаросерии за киперСистеми за рол киперКаросерии со рамна платформаКаросерии со церадаКаросерии на камион фургонКаросерии на камион платформаКаросерии на ладилнициИзотермни каросерииКаросерии на камион за транспорт на возилаКаросерии за транспорт на жива стокаКаросерии за превоз на дрваКамиони монтирани кранМакариХидраулични рампиРазладни уреди » Нови каросерија на шлепување за камион Century 6035

Нови каросерија на шлепување за камион Century 6035

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
115.000 €
Нето цена
139.150 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип каросерија на шлепување за камион
Година на производство 07/2022
Локација Холандија Bodegraven
Датум на објавување јул 31, 2022
Autoline ID NV30010
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Холандски
Century 6035 Kit
Lepel ingeschoven 16 ton
lepel uitgeschoven 7,3 ton
Boom ingeschoven 30 ton
Boom uitgeschoven 7,3 ton ( 303 cm)
Lepel ingeschoven 149 cm
Lepel uitgeschoven 350 cm
2 x 16 ton lieren
Hydraulische uitschuifbare steunpoten
hoogglans zwart

Century 6035 Kit
underboom retracted 16 tons
underboom extended 7.3 tons

craneboom retracted 30 tons
craneboom extended 7.3 tons (303 cm)

underboom retracted 149 cm
underboom extended 350 cm

2 x 16 ton winches
Hydraulic extendable support legs
high gloss black

installation immediately available

for more information покажи контакти
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
каросерија на шлепување за камион ONBEKEND ONBEKEND цена на барање Каросерија на шлепување за камион Холандија, Heiloo
нови каросерија на шлепување за камион MERCEDES-BENZ Нови MERCEDES-BENZ 7.500 € Каросерија на шлепување за камион 06/2022 5300 кг Украина, Луцьк
нови каросерија на шлепување за камион D.A.C Нови D.A.C 4.056 € Каросерија на шлепување за камион 2021 Полска, Daleszyce