Карданско вратило KOMATSU за градежни машини KOMATSU WA600-3

PDF
карданско вратило KOMATSU за градежни машини KOMATSU WA600-3
1/1
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Тип карданско вратило
Каталошки број на оригиналот 426-20-24121
Локација Шпанија ALDAYA
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 426-20-24121
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
На лагер 1
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи