Караван KIA Ceed KIA 1.4CRDI

PDF
8.000 €
Бруто цена
≈ 8.694 US$
Контактирајте го продавачот
Марка KIA
Модел Ceed KIA 1.4CRDI
Тип караван
Прва регистрација 2016-09
Километража 144434 км
Седишта 5
Вкупна тежина 1429 кг
Локација Чехија Nove Straseci
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID RA20922
PDF
Мотор
Сила 89.73 кс (65.95 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 1396 cм³
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Сопирачки
ABS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Воздушно перниче
Имобилизатор
Клима уред
Контрола на клима
Темпомат
Авто радио
Круз контрола (темпомат)
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Алармен систем
Централна брава
Фарови за магла
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN U5YHM815AGL194820
Дополнителни информации: Чешки
Ev. č: U5YHM815AGL194820
Servisní knížka: Ano
STK: 09/2020
Země původu: CZ
barva: 1
Vozidlo umístěno na adrese : Dukelských hrdinů 2585
Rakovník 26901
=$para[162]?>
Rezervní kolo
Kotoučové brzdy
8x airbag
Centrál dálkový
Denní svícení
El. přední okna
Multifunkční volant
Polohovací sedadla
Senzor tlaku v pneumatikách
USB
Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
Zásuvka na 12V
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи