Караван KIA Ceed KIA 1.4 CRDI

PDF
8.000 €
Бруто цена
≈ 8.697 US$
Контактирајте го продавачот
Марка KIA
Модел Ceed KIA 1.4 CRDI
Тип караван
Прва регистрација 2016-09
Километража 137155 км
Седишта 5
Вкупна тежина 1429 кг
Локација Чехија Nove Straseci
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID VA20922
PDF
Мотор
Сила 89.73 кс (65.95 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 1396 cм³
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Сопирачки
ABS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Клима уред
Контрола на клима
Темпомат
Авто радио
Круз контрола (темпомат)
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Алармен систем
Централна брава
Фарови за магла
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN U5YHM815AGL194809
Боја сив
Дополнителни информации: Чешки
Ev. č: U5YHM815AGL194809
Servisní knížka: Ano
STK: 09/2020
Země původu: CZ
barva: 1
Vozidlo umístěno na adrese : Dukelských hrdinů 2585
Rakovník 26901
=$para[162]?>
Kotoučové brzdy
8x airbag
Centrál dálkový
El. přední okna
Multifunkční volant
ASC
ESP
USB
Venkovní teploměr
Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
Zásuvka na 12V
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи