Нови караван приколка Hobby MAXIA 495 UL

PDF
PDF
29.090 €
Нето цена
126.000 PLN
Контактирајте го продавачот
Марка Hobby
Модел MAXIA 495 UL
Тип караван приколка
Година на производство 2022
Вкупна тежина 173 кг
Локација Полска Baniocha
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID BQ31126
Состојба
Состојба нов

Дополнителни информации — Нови караван приколка Hobby MAXIA 495 UL

Полски
Długość całkowita
7.202 mm
Długość przyczepy
6.012 mm
Szerokość całkowita / szerokość wnętrza
2.300 / 2.172 mm
Wysokość całkowita / wysokość wnętrza 1
2.635 / 1.950 mm
Dopuszczalna masa całkowita 2
1.500 kg
Masa w stanie gotowym do jazdy 3
1.327 kg
Ładowność 4
173 kg
Miejsca do spania
Liczba miejsc do spania (dorośli / dzieci)
4
Miejsce do leżenia
łóżka pojedyncze (długość x szerokość)
2 x 2.000 x 800 mm
Miejsce do leżenia
przebudowa łóżek w siedzisko (długość x szerokość)
2.038 x 1.500 / 1.000 mm
Faktura VAT
Bezwypadkowy
wheel_axis
Hobby MAXIA 495 UL
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи