Огласот Караван приколка Dethleffs C Go 475 EL Single Beds Treinzit Ringverwarming е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
Марка Dethleffs
Модел C Go 475 EL Single Beds Treinzit Ringverwarming
Тип караван приколка
Година на производство 2020
Прва регистрација 2020-05
Нето тежина 1079 кг
Вкупна тежина 1500 кг
Локација Холандија Drachten
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 000590
Опис
Фрижидер
Вкупни димензии 0.683 м × 0.223 м × 0.29 м
Оски
Оски 1
Меѓуоскино растојание 4160 мм
Ентериер
Тоалет
Туш
Плотна
Лавабо
Кабина
Место за спиење 3
Авто греач
Фрижидер
Состојба
Состојба половни
Каравани приколки Dethleffs
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се