Можеби ќе ве интересира
Затвори
FIAT DUCATO
FIAT DUCATO
4.058 €
MERCEDES-BENZ LK 814 Auto Transporter (817/917/820/914)
MERCEDES-BENZ LK 814 Auto Transporter (817/917/820/914)
1 €
MAN 14.192 Car Transporter / Winch 15000 kg
MAN 14.192 Car Transporter / Winch 15000 kg
цена на барање
IVECO STRALIS  450 EEV
IVECO STRALIS 450 EEV
цена на барање
MAN TGA 350 PEGASUS 3
MAN TGA 350 PEGASUS 3
17.900 €
Нови MERCEDES-BENZ Mercedes-Benz Sprinter 319 V6 LUFTFEDERUNG AB WERK Schlafkabine
Нови MERCEDES-BENZ Mercedes-Benz Sprinter 319 V6 LUFTFEDERUNG AB WERK Schlafkabine
60.900 €

Камион за транспорт на возила STAR 742

PDF
4.388 €
Нето цена
20.000 PLN
5.397,24 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка STAR
Модел 742
Тип камион за транспорт на возила
Година на производство 1991
Локација Полска Lubin
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID ZJ25163
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Kontakt telefoniczny PKS Lubin osoba odpowiedzialna Ryszard Fritsch kom. покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион за транспорт на возила FIAT DUCATO FIAT DUCATO 4.058 € Камион за транспорт на возила 2013-02-02 200000 км Полска, Jasienica
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS  450 EEV IVECO STRALIS 450 EEV цена на барање Камион за транспорт на возила 2012-03 862000 км Полска, Chełm
камион за транспорт на возила MAN TGA 350 PEGASUS 3 MAN TGA 350 PEGASUS 3 17.900 € Камион за транспорт на возила 2007-10 700000 км Полска, Zamość