Камион за транспорт на возила SCANIA R450

PDF
камион за транспорт на возила SCANIA R450
камион за транспорт на возила SCANIA R450 слика 2
камион за транспорт на возила SCANIA R450 слика 3
камион за транспорт на возила SCANIA R450 слика 4
камион за транспорт на возила SCANIA R450 слика 5
камион за транспорт на возила SCANIA R450 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
камион за транспорт на возила SCANIA R450 слика 8
камион за транспорт на возила SCANIA R450 слика 9
камион за транспорт на возила SCANIA R450 слика 10
камион за транспорт на возила SCANIA R450 слика 11
камион за транспорт на возила SCANIA R450 слика 12
камион за транспорт на возила SCANIA R450 слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
57.000 €
Нето цена
71.250 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка SCANIA
Модел R450
Тип камион за транспорт на возила
Година на производство 04/2017
Прва регистрација 2017
Километража 605480 км
Локација Хрватска Lučko
Датум на објавување јан 12, 2023
Autoline ID NU30899
Опис
Марка на каросерија Rolfo
Кабина
Место за спиење
Хидрауличен серво управувач
Авто греач Webasto
Воздушно перниче
Патен компјутер
Клима уред
Пневматски седишта
Греач за седишта
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Алармен систем
Централна брава
Ограничувач на брзина
L-пакет
Помошни фарови
Спојлери
Фарови за магла
Штитник од сонце
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Хрватски
Fully serviced no egr euro6 2pcs
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион за транспорт на возила IVECO Daily 35S18 IVECO Daily 35S18 23.350 € Камион за транспорт на возила 2018 220000 км Хрватска, Vukovar
камион за транспорт на возила SCANIA odtahovka LKW SCANIA odtahovka LKW 58.840 € Камион за транспорт на возила 2013 805000 км Чехија, Jablonec nad Nisou
камион за транспорт на возила SCANIA R440 8x2 SCANIA R440 8x2 65.400 € Камион за транспорт на возила 07/2013 712000 км Унгарија, Budapest
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 1222 MERCEDES-BENZ Atego 1222 25.500 € Камион за транспорт на возила 2013 280000 км Хрватска, Zagreb