Камион за транспорт на возила SCANIA P114L340

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка SCANIA
Модел P114L340
Тип камион за транспорт на возила
Година на производство 1999
Локација Шпанија Benavente
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID JP28748
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Шпански
estado: Dismantled
Change
Manual
CV
340
Motor
SCANIA
Engine make / type
D / DC11
No. of seats
2 + 1 Litera
Express Financing Get Pre-Approved
Get a FR8Star Shipping Estimate
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион за транспорт на возила SCANIA P114L340 SCANIA P114L340 12.500 € Камион за транспорт на возила 1999 Шпанија, Benavente
камион за транспорт на возила SCANIA P93M230 SCANIA P93M230 цена на барање Камион за транспорт на возила Шпанија, Benavente
камион за транспорт на возила MAN LE 2000 10.210 MAN LE 2000 10.210 17.000 € Камион за транспорт на возила 01/2001 608000 км Шпанија, Lucena
камион за транспорт на возила SCANIA 124.400 SCANIA 124.400 9.500 € Камион за транспорт на возила 01/1997 635401 км Литванија, Dievogala
камион за транспорт на возила SCANIA 94D 220 SCANIA 94D 220 15.000 € Камион за транспорт на возила 1997 Романија, Bihor