Камион за транспорт на возила SCANIA P 410 Járműszállító szerelvénnyel

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/49
PDF
91.900 €
Нето цена
116.713 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка SCANIA
Тип камион за транспорт на возила
Година на производство 2016
Километража 317000 км
Број на автомобили 9
Носивост 7900 кг
Вкупна тежина 20000 кг
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот IMP102
Опис
Марка на каросерија Rolfo
Модел Ego 4
Каросерија
Автоматска кука за влечење
Мотор
Сила 410 кс (301 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 12742 cм³
Евро Euro 6
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Сопирачки
ABS
EBS
Ретардер
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Авто греач Webasto
Патен компјутер
Имобилизатор
Клима уред
Навигација
Авто радио CD
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Централна брава
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Унгарски
Azonosító: IMP102 - Rendelhető - Km: 317.000 km - Szerelvénnyel -
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион за транспорт на возила IVECO DAILY 40 C 35 IVECO DAILY 40 C 35 26.900 € Камион за транспорт на возила 2014 112585 км Унгарија, Budapest