Камион за транспорт на возила RENAULT Premium 410 + приколка за транспорт на возила

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
15.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка RENAULT
Модел Premium 410
Тип камион за транспорт на возила
Година на производство 2007
Километража 1394000 км
Број на автомобили 10
Локација Северна Македонија Skopje
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID VJ29192
Камион RENAULT Premium 410
Марка RENAULT
Модел Premium 410
Тип камион за транспорт на возила
Година на производство 2007
Километража 1394000 км
Број на автомобили 5
Опис
Марка на каросерија Rolfo
Модел SIRIO
Кабина
Тип Premium
Место за спиење
Состојба
Состојба половни
Приколка за транспорт на возила ROLFO SIRIO
Марка ROLFO
Модел SIRIO
Тип приколка за транспорт на возила
Број на автомобили 5
Опис
Модел SIRIO
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Renault Premium 410 - 2007 y
Platform : Rolfo Sirio 10 cars + extendible drawbar
15.000 eur
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи