Камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1832

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/17
PDF
16.400 €
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Actros 1832
Тип камион за транспорт на возила
Година на производство 2006
Километража 500000 км
Локација Литванија Vilnius
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID NA28348
Мотор
Марка Mercedes Benz
Сила 320 кс (235 kW)
Гориво дизел
Турбо
Евро Euro 4
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Суспензија пневматски/пневматски
Сопирачки
Интрадер
Моторна сопирачка
Ретардер
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1841 MERCEDES-BENZ 1841 23.500 € Камион за транспорт на возила 2007 998342 км Литванија, Vilnius
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1836 MERCEDES-BENZ Actros 1836 29.000 € Камион за транспорт на возила 08/2008 862000 км Литванија, Gargždai
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 822 L MERCEDES-BENZ ATEGO 822 L 17.500 € Камион за транспорт на возила 2008-02-21 705636 км Белгија, Meer