Камион за транспорт на возила IVECO STRALIS + приколка за транспорт на возила

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/14
PDF
8.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка IVECO
Модел STRALIS
Тип камион за транспорт на возила
Година на производство 2011
Прва регистрација 2017-09-04
Нето тежина 15250 кг
Локација Литванија Vilnius
Датум на објавување денеска
Autoline ID ZF26824
Камион IVECO STRALIS
Марка IVECO
Модел STRALIS
Тип камион за транспорт на возила
Година на производство 06/2011
Прва регистрација 2017-09-04
Нето тежина 7150 кг
Опис
Марка на каросерија Rolfo
Каросерија
Резервно тркало
Носач на резервно тркало
Мотор
Сила 420 кс (309 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 10308 cм³
Евро Euro 5
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пневматски/пневматски
Дупли тркала
Сопирачки
ABS
EBS
Моторна сопирачка
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2022-06-14
Дополнителни информации
VIN WJMA1VSH404382426
Приколка за транспорт на возила ROLFO PEGASUS H
Марка ROLFO
Модел PEGASUS H
Тип приколка за транспорт на возила
Година на производство 07/2004
Прва регистрација 2017-09-04
Нето тежина 8100 кг
Каросерија
Резервно тркало
Носач на резервно тркало
Оски
Марка BPW
Суспензија пневматски/пневматски
Сопирачки
ABS
Хидраулични уреди за сопирање со складирана енергија
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2022-06-14
Дополнителни информации
VIN ZAHB1SAASY8040250
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи