Камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 250

Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Марка RENAULT
Модел Premium 250
Тип камион за транспорт на гориво
Година на производство 10/1999
Километража 510619 км
Зафатнина 12000 л
Вкупна тежина 18400 кг
Локација Франција LIMAY
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот BW680ZH
PDF
Мотор
Сила 250 кс (184 kW)
Гориво дизел
Евро Euro 2
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пружина/пружина
Сопирачки
Интрадер
Ретардер
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Француски
3 COMPARTIMENTS
12000L
VOLUCOMPTEUR
Equipment Intarder
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Слични огласи