Камион за транспорт на гориво DONGFENG Tank Truck

PDF
PDF
20 US$
≈ 18,97 €
Контактирајте го продавачот
Марка DONGFENG
Модел Tank Truck
Тип камион за транспорт на гориво
Година на производство 2016
Локација Кина Shanghai, Minhang District
Датум на објавување апр 27, 2022
Autoline ID UD25165
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја син
Дополнителни информации
Англиски
SHANGHAI WEXI TRADING CO., LIMITED
Shanghai Wexi Trading Co., Limited
Sale Manager : Hayden

Contact info.
Whatsapp:покажи контакти
Mobile:покажи контакти
Imo:покажи контакти
Wechat:покажи контакти
Email:покажи контакти
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови камион за транспорт на гориво SHACMAN Нови SHACMAN цена на барање Камион за транспорт на гориво 01/2021 Кина, Shanghai, Baoshan District
камион за транспорт на гориво VOLVO VOLVO цена на барање Камион за транспорт на гориво 2016-04 315674 км Белгија, 3500 Hasselt
камион за транспорт на гориво SCANIA SCANIA цена на барање Камион за транспорт на гориво 2016-10 120001 км Белгија, 3500 Hasselt
камион за транспорт на гориво SCANIA SCANIA цена на барање Камион за транспорт на гориво 2016-09 125114 км Белгија, 3500 Hasselt
камион за транспорт на гориво VOLVO 485 VOLVO 485 цена на барање Камион за транспорт на гориво 2016-10 218112 км Белгија, Lummen
камион за транспорт на гориво VOLVO VOLVO цена на барање Камион за транспорт на гориво 2016-06 312658 км Белгија, 3500 Hasselt