Можеби ќе ве интересира
Затвори
IVECO ML120E22
IVECO ML120E22
45.500 €
DAF 45.220 SURGELATI ATP 10/2024 - 120QLI
DAF 45.220 SURGELATI ATP 10/2024 - 120QLI
17.000 €
IVECO Daily50C17 ColdCar 4+4 -33°C Nutzlast 1.7 t
IVECO Daily50C17 ColdCar 4+4 -33°C Nutzlast 1.7 t
19.800 €
MERCEDES-BENZ ATEGO 815
MERCEDES-BENZ ATEGO 815
7.700 €
MAZDA B 50 4WD ColdCar Eis/Ice -33°C 2+2 Tuev 06.2023 4x4 Eiskühlaufba
MAZDA B 50 4WD ColdCar Eis/Ice -33°C 2+2 Tuev 06.2023 4x4 Eiskühlaufba
14.300 €
ISUZU D-MAX ColdCar Eis/Ice -33°C Tiefkühl
ISUZU D-MAX ColdCar Eis/Ice -33°C Tiefkühl
12.800 €

Камион за сладолед IVECO DAILY 60C15 ATP CON PIASTRE

PDF
7.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка IVECO
Тип камион за сладолед
Прва регистрација 2009-10
Километража 450880 км
Локација Италија Cazzago di Pianiga
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID DJ25384
PDF
Мотор
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации
Италијански
Friuli Venezia Giulia, Udine, Pradamano, Via Nazionale, km 7 S.S 56
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион за сладолед IVECO ML120E22 IVECO ML120E22 45.500 € Камион за сладолед 2016 453534 км Италија, Roma