Можеби ќе ве интересира
Затвори
MERCEDES-BENZ ACTROS 2532
MERCEDES-BENZ ACTROS 2532
25.500 €
MAN 8.180
MAN 8.180
11.000 €
IVECO AD190S31/FP CM
IVECO AD190S31/FP CM
26.700 €
IVECO Eurocargo 190S31
IVECO Eurocargo 190S31
30.000 €
IVECO Stralis AD190S31/P
IVECO Stralis AD190S31/P
19.500 €
MERCEDES-BENZ Sprinter 516
MERCEDES-BENZ Sprinter 516
12.900 €

Камион за сладолед DAF 45.220 SURGELATI ATP 10/2024 - 120QLI

PDF
17.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка DAF
Модел 45.220 SURGELATI ATP 10/2024 - 120QLI
Тип камион за сладолед
Година на производство 2009
Километража 490000 км
Носивост 6010 кг
Нето тежина 5990 кг
Вкупна тежина 12000 кг
Локација Италија Chiusa di Pesio (CN)
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот BRDA181
PDF
Опис
Вкупни димензии должина - 6.97 м, широчина - 2.36 м
Мотор
Сила 220 кс (162 kW)
Евро Euro 5
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пружина/пневматски
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации
Италијански
DAF 45.220 SURGELATI ATP 10/2024 - 120QLI

(Cod.BRDA181)

Tipo 2 assi 4x2
Anno 2009
Km. 490.000
Cambio Manuale
Motore 220 hp - Euro 5
Sospensioni anteriori balestra
Sospensioni posteriori aria

ATP TIPO RRA SCADENZA 10-2024
ATP TIPO RRC SCADENZA 10-2024
NUMERO 3 CELLE COLLEGATE PER SURGELATI
NUMERO 1 CELLA SEPARATA PER FRESCO

Portata Utile 6010 kg
Portata Complessiva 12000 kg
Tara (Peso da vuoto) 5990 kg

Lunghezza massima camion 6.97 m
Larghezza massima camion 2.36 m

Macchina in perfette condizioni generali pronta al lavoro.
Contatto commerciale Paolo Camacho

Scadenza Ultima Revisione 12/2020

Acquistiamo e valutiamo permute con autocarri e macchine movimento terra di tutte le marche.
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион-ладилник MAN 8.180 MAN 8.180 11.000 € Камион-ладилник 2009-07 353920 км Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион-ладилник IVECO AD190S31/FP CM IVECO AD190S31/FP CM 26.700 € Камион-ладилник 2012-09 437377 км Италија, Piacenza (PC)
камион-ладилник IVECO Eurocargo 190S31 IVECO Eurocargo 190S31 30.000 € Камион-ладилник 2011-01 470700 км Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион-ладилник IVECO Stralis AD190S31/P IVECO Stralis AD190S31/P 19.500 € Камион-ладилник 2009-09 670469 км Италија, Torino - CNH Industrial Village