Камион за чистење канализација DAF 45ATI 130PK

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка DAF
Модел 45ATI 130PK
Тип камион за чистење канализација
Километража 33556 км
Локација Холандија Kruiningen
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID MM17890
PDF
Мотор
Евро Euro 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Холандски
Automaat
Gebruikt
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи