Камион влекач VOLVO FH13 400

PDF
22.800 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
≈ 25.390 US$
19.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел FH13 400
Тип камион влекач
Година на производство 2008
Километража 1121500 км
Локација Украина Киевская обл., Бородянский р-н
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID PR17039
PDF
Кабина
Тип Globetrotter
Место за спиење 2
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја темно син
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи