Камион влекач SCANIA R 480

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка SCANIA
Модел R 480
Тип камион влекач
Година на производство 2007
Километража 689321 км
Вкупна тежина 1 кг
Локација Португалија Anadia
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 1082902
PDF
Оски
Оскина конфигурација 4x2
Сопирачки
Ретардер
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Португалски
Brand : Scania
Model : R 480
Year of manufacture : 2007
Meter read-out : 689321 km
Internal stock No : 1082902
Axle configuration : 4x2
Gross Weight : 1 kg
Retarder;

Kit-Hidráulico;
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи