Камион влекач RENAULT Premium/VOLVO/ 450/E-5

PDF
10.000 US$
Нето цена
≈ 8.830 €
12.000 US$
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка RENAULT
Тип камион влекач
Година на производство 2008
Прва регистрација 2009
Километража 1 км
Локација Украина Ровно
Датум на објавување јун 26, 2020
Autoline ID WV22232
PDF
Мотор
Марка Volvo
Сила 450 кс (331 kW)
Гориво дизел
Турбо
Потрошувачка на гориво 28 л/100км
Евро Euro 5
Менувачи
Тип рачен
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Руски Украински
Только пригнан. Растаможен 100%. ИДЕАЛЬНОЕ СОСТОЯНИЕ. Возможна продажа с НДС, возможна установка гидравлики под самосвал, возможен обмен на EVRO-2, EVRO-3. цена указана с постановкой на учет в мрео. МАГИСТРАЛЬНЫЙ ТЯГАЧ, ДВА БАКА, ХОЛОДИЛЬНИК.В подарок 100 л. дизеля! ПРОДУКЦИЯ 2008/12. ДОКУМЕНТАЛЬНАЯ ГАРАНТИЯ !!! ДЕТАЛИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ТОЛЬКО ПО ТЕЛ. РЕЗИНА 80 % , ВЕДУЧАЯ 90 % остатка
Тільки пригнаний. Розмитнений 100%. ІДЕАЛЬНИЙ СТАН. Можливий продаж з ПДВ, можлива установка гідравліки під самоскид, можливий обмін на EVRO-2, EVRO-3. ціна вказана з постановкою на облік в МРЕВ. МАГІСТРАЛЬНИЙ ТЯГАЧ, ДВА БАКА, ХОЛОДІЛЬНІК.В подарунок 100 л. дизеля! ПРОДУКЦІЯ 2008/12. ДОКУМЕНТАЛЬНА ГАРАНТІЯ !!! ДЕТАЛІ І ПРОПОЗИЦІЇ ТІЛЬКИ ЗА ТЕЛ. РЕЗИНА 80%, ведучий 90% залишку
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи