Камион влекач MERCEDES-BENZ Arocs

PDF
камион влекач MERCEDES-BENZ Arocs
камион влекач MERCEDES-BENZ Arocs слика 2
камион влекач MERCEDES-BENZ Arocs слика 3
камион влекач MERCEDES-BENZ Arocs слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
камион влекач MERCEDES-BENZ Arocs слика 6
камион влекач MERCEDES-BENZ Arocs слика 7
камион влекач MERCEDES-BENZ Arocs слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
36.500 €
Нето цена
43.435 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Arocs
Тип камион влекач
Година на производство 2015
Прва регистрација 2015
Километража 517057 км
Локација Романија
Датум на објавување јан 26, 2023
Autoline ID NL29558
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен
Дополнителни информации
Романски
Vand Cap Tractor Mercedes Benz Arocs an 2015 km 517057, in stare foarte buna de functionare,

se vinde cu proba

36500 euro negociabil

For English Speakers 0752 277 788
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион влекач MERCEDES-BENZ 1313 MERCEDES-BENZ 1313 35.000 € Камион влекач 03/2016 488000 км Романија, Bihor
камион влекач RENAULT T 520 RENAULT T 520 35.300 € Камион влекач 03/2016 720000 км Романија, București