Камион влекач MERCEDES-BENZ AXOR 1843 + полуприколка кипер

PDF
11.800 €
Нето цена
≈ 13.105 US$
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел AXOR 1843
Тип камион влекач
Година на производство 2009
Километража 623000 км
Зафатнина 26 м³
Локација Словенија Mengeš
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID JG13740
PDF
Камион влекач MERCEDES-BENZ AXOR 1843
Марка MERCEDES-BENZ
Модел AXOR 1843
Тип камион влекач
Година на производство 2009
Километража 623000 км
Мотор
Евро Euro 5
Оски
Оски 1
Суспензија пружина/пневматски
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Дополнителна опрема
Алуминиумски фелни
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја металик, металик
Полуприколка кипер KÖGEL
Марка KÖGEL
Тип полуприколка кипер
Година на производство 2009
Зафатнина 26 м³
Каросерија
Шасија челична
Оски
Оски 3
Суспензија пневматски/пневматски
Дополнителна опрема
Алуминиумски фелни
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Словачки
NEMŠKI
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
captcha
Напиши
Повикајте

Слични огласи